Vyberáme z najžiadanejších služieb materskej spoločnosti AS slovakia s.r.o.

      MARKÍZY a PERGOLY Moderným doplnkom zimných záhrad a terás sa v poslednej dobe stávajú práve markízy a pergoly. Ich hlavnou úlohou je 

zatienenie slnečných lúčov najmä v letných mesiacoch, kedy vedia spríjemniť Váš odpočinok v tieni. Markíza ako taká nie je dáždnik, ako si mnohí mylne myslia, preto sa pri silnom daždi nevysúva. Jej najväčším nepriateľom je ale vietor, ktorý pri určitej rýchlosti dokáže vzhľadom na veľkú plochu markízy vytvoriť obrovskú silu, ktorá ju môže ľahko poškodiť. Pri mechanickom ovládaní je iba na zodpovednosti zákazníka, ako sa o markízu stará, pri motorickom ovládaní je možné zabudovať na fasádu senzor na slnko, vietor i dážď. Pri správnom používaní Vám bude slúžiť mnoho rokov a zabezpečí Vám príjemné posedenie na terase, prípadne v záhrade.

Ovládanie môže byť mechanické (kľukou), prípadne motorické (motormi Somfy). Motor je možné kombinovať so senzormi vetra, slnka a dažďa, pri väčšom počte môže byť taktiež centrálne riadenie. Ovládanie motora môže byť klasicky vypínačom, prípadne prenosným diaľkovým ovládačom. 

Viac o produktoch na        www.asslovakia.sk

         markízy         markízy

         markízy         markízy

         markízy         markízy